• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

povrzuvanje oracle baza!

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

milevskiz

Intern
9 април 2007
214
5
Sakam da povrsam baza napravena vo oracle, e sega ako moze nekoj predlog vo sto da ja pravime aplikacijata, sto ke bide polesno, i ako moze nekoj tutorial, po moznost video :) inaku za na fax mi e zadadenata zadaca! pozdrav
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,468
Мислења
845,096
Членови
29,289
Најнов член
Dzakovm
На врв Дно