• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Повеќе нови некористени напојувања

  • Ја почнал/а темата
  • #1

StalkeR

Unbeatable
5 декември 2009
4,486
4,671
Продавам повеќе напојувања, нови некористени, без гаранција.

Deepcool DN450 80Plus - 1.900 денари
Deepcool DN500 80Plus - 2.100 денари
Deepcool DN550 80Plus - 2.400 денари (малку оштетена кутија)
Deepcool DN650 80Plus - 2.700 денари

Deepcool DA500N 80Plus Bronze - 2.000 денари парче (малку оштетена кутија) -
Deepcool DE600 V2 - 1.500 денари (малку оштетена кутија)

Deepcool DA600-M 80Plus Bronze - 3.300 денари
Deepcool DQ750ST 80Plus Gold - 4.700 денари

Контакт по ПП.
 
Последна промена:
  • Ја почнал/а темата
  • #2

StalkeR

Unbeatable
5 декември 2009
4,486
4,671
Додавам уште:

Gigabyte P450B - 1.900 денари
Gigabyte P550B - 2.700 денари.
Corsair CV550 - 2.700 денари.
 
Последна промена:
  • Ја почнал/а темата
  • #4

StalkeR

Unbeatable
5 декември 2009
4,486
4,671
Бамп!
Намаление на некои од напојувањата.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,708
Мислења
862,921
Членови
30,052
Најнов член
Tomtomtom
На врв Дно