1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Повеќе напојувања

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 20 Мај 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,605
  13,858
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  На продажба:

  1) XFX Pro Series 1000W 80+ Platinum Modular, фул пакување, нема гаранција - 5000 денари
  2) XFX XT 750W 80+ Gold, половно, без гаранција - 3000 денари


  075 437-061, Кирил
  Цените се фиксни
   

Сподели

Вчитување...