Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Повеќе Дискови

Статус
Затворена за нови мислења.

shooter

Gaining Experience
2 март 2010
611
453
shooter додаде нов оглас:

Повеќе Дискови - 5.500 ден.

Здраво,

Продавам повеќе дискови...

1. Kingston KC2500 NVMe PCIe SSD 1TB - 2броја

Дискот е нов, неупотребуван, донесен е од странство, нема гаранција. 5500 денари од диск.

2. Gigabyte AORUS NVMe Gen4 SSD 2TB - 2 броја

Дискот е нов, неупотребуван, донесен е од странство, нема гаранција. 10000 денари од диск.

3. HDD 3.5" 10TB...

Видете го целиот оглас...
 

shooter

Gaining Experience
2 март 2010
611
453
Еден Кингстон отиде надвор од форум, остануваат...

1. Kingston KC2500 NVMe PCIe SSD 1TB - 1 број

2. Gigabyte AORUS NVMe Gen4 SSD 2TB - 1 број

3. HDD 3.5" 10TB WD Purple SATA3 7200RPM 256MB - 2 броја

4. HDD 3.5" 12TB Seagate IronWolf NAS SATA3 7200RPM 256MB - 1 број

5. HDD 3.5" 10TB Seagate IronWolf NAS SATA3 7200RPM 256MB - 1 број
 

shooter

Gaining Experience
2 март 2010
611
453
Kingston KC2500 отидоа, останува уште...

1. Gigabyte AORUS NVMe Gen4 SSD 2TB - 1 број ( 10000 денари )

2. HDD 3.5" 10TB WD Purple SATA3 7200RPM 256MB - 2 броја ( 13000 денари од диск )

3. HDD 3.5" 12TB Seagate IronWolf NAS SATA3 7200RPM 256MB - 1 број ( 13500 денари )

4. HDD 3.5" 10TB Seagate IronWolf NAS SATA3 7200RPM 256MB - 1 број ( 12000 денари )

АОРУС-от нема гаранција. За другите локална гаранција до мај 2023.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.177
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно