1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Повеќе CREATIVE звучни карти

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од RoninMK, 10 Мај 2020.

 1. RoninMK

  RoninMK
  Gaining Experience

  141
  133
  20 Април 2016
  Машко
  Имам неколку модели, незнам како одат со цени освен можеби на некои од нив.

  Генерално сите се за продажба, чекам реални проценки, а може и понуди тука или во ПП.

  Следува список на модели па слики во прилог:

  CT4670
  CT4760
  CT4780
  CT4830
  SB0090
  SB0100 ... 2 броја
  SB0220 ... 2 броја
  SB0460 ... 2 броја
   

  Прикачени датотеки:

  • CT4670.jpg
   CT4670.jpg
   Големина:
   237.8 KB
   Прегледи:
   210
  • CT4760.jpg
   CT4760.jpg
   Големина:
   229 KB
   Прегледи:
   205
  • CT4780.jpg
   CT4780.jpg
   Големина:
   243.4 KB
   Прегледи:
   206
  • CT4830.jpg
   CT4830.jpg
   Големина:
   222.9 KB
   Прегледи:
   206
  • SB0090.jpg
   SB0090.jpg
   Големина:
   248.2 KB
   Прегледи:
   215
  • SB0100.jpg
   SB0100.jpg
   Големина:
   221 KB
   Прегледи:
   214
  • SB0220.jpg
   SB0220.jpg
   Големина:
   219.5 KB
   Прегледи:
   208
  • SB0460.jpg
   SB0460.jpg
   Големина:
   235.2 KB
   Прегледи:
   212
  На JunkieMKD и Mario.Bog им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  ARMac

  ARMac
  Орган

  6,617
  7,679
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  Live - околу 500 денари, иако ако купи некој од ќејф би купил.
   
 3. RoninMK

  RoninMK
  Gaining Experience

  141
  133
  20 Април 2016
  Машко
  Слабо проценки ама еве одиме со продажни цени спрема мене:
  CT4670 ... 600 ден
  CT4760 ... 900 ден
  CT4780 ... 600 ден
  CT4830 ... 600 ден
  SB0090 ... 1200 ден
  SB0100 ... 1200 ден
  SB0220 ... 1100 ден
  SB0460 ... 1800 ден
   
 4. RoninMK

  RoninMK
  Gaining Experience

  141
  133
  20 Април 2016
  Машко
  Една продадена... нови форумски цени:
  CT4670 ... 500 ден
  CT4760 ... 800 ден
  CT4830 ... 500 ден
  SB0090 ... 1100 ден
  SB0100 ... 1100 ден
  SB0220 ... 1000 ден
  SB0460 ... 1700 ден
   

Сподели

Вчитување...