• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Потребни се одговори на анкета ,,Предности и слабости кај средношколци"

  • Ја почнал/а темата
  • #1

NikolaJa

Intern
27 април 2019
36
6
Здраво
Поради тоа што веќе 5 дена чекам одговор од it.mk, се решив овде да поставам тема.
Потребни ни се одговори за анкета ,,Предности и слабости кај средношколци". Целта ни се средношколци. Доколку знаете некој (брат/сестра/син, итн) би ве замолил да ја споделите анкетата и да ја одговори доколку е можно.
Одговорите од анкетата ќе се користат исклучиво за проект за предмет од факултет и нема да бидат споделувани.
НАПОМЕНА: Ве молам не ја пополнувајте анкетата доколку не сте средно образование. Се надевам на разбирање.
Линк: https://docs.google.com/forms/d/1K09PEOZ7anXiH5iJ6AWHmtztFBUxkrlzj6qFtTq0xTo

Доколку сметате дека темата не е за овде, ве молам или преместете ја или пак избришете.
Благодарам на разбирањето
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,009
Мислења
854,585
Членови
29,637
Најнов член
petarS10
На врв Дно