1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Потребна помош!

Дискусија во форумот 'Процесори, матични плочи и меморија' започната од LambertGolden, 15 Февруари 2020.

 1. LambertGolden

  LambertGolden
  Intern

  12
  0
  4 Декември 2019
  Машко
  Дечки го отворив лаптопот со цел да го исчистам кулерот ама заебав работа, едно од џекчињата ми се откорна...
  Ако може некој да види од поискусните се прај не се прај па и да препорачате сервис ако се прави.
  Иначе се работи за hp pavilion dv6 а отварањето го следев од овој
  youtube link:
  View: https://youtu.be/EwfRXrxBzS0


  Слики од тоа што го заебав: Imgur: The magic of the Internet
   
 2. Arabian

  Arabian
  Gaining Experience

  591
  336
  5 ноември 2013
  Машко
  На Astro му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Astro

  Astro
  Guru

  6,411
  8,891
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Спреми некое иљадарче и оди кај @Daniel86
   
 4. Daniel86

  Daniel86
  Guru

  2,754
  7,192
  28 Мај 2013
  Машко
  Електроника
  Сега јок RTC :D слободно донеси го ќе го средиме, пичкин дим е ова и пиши ми пп за тастатура, мислам дека ти ми бараше вчера, у куп работа денес те изумив извини.
   
  Futurelakimens, cele_x, farkizz и на уште 1 им се допаѓа ова.
 5. Daniel86

  Daniel86
  Guru

  2,754
  7,192
  28 Мај 2013
  Машко
  Електроника
  Сега подобро е? :cool:
   

  Прикачени датотеки:

  На Necromancer, kirems, D3N1EL и уште 8 други им се допаѓа ова.
 6. Astro

  Astro
  Guru

  6,411
  8,891
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL

Сподели

Вчитување...