• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Потребна е Вашата помош преку анкети

  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,298
2,014
www.iwmnetwork.com
Потребен ни е статистички пристап до некои податоци, како на пр. возраст, пол, образование на посетителите на форумот, па затоа би ги замолил сите членови да одвојат две минути и да земат учество во анкетите.

Овие информации ќе ни послужат за понатамошно развивање на нашите услуги и значајно подобрување на IT.com.mk.

Сите анкети се анонимни и можат да бидат пронајдени на следниве линкови:

- Вашето образование е...
- Вашата возраст е...
- Вашиот пол е...

Навистина би ни помогнале преку учеството во овие анкети.

Однапред благодарни,
Администрацијата на IT.com.mk
 
  • Ја почнал/а темата
  • #2

D

Администратор
31 март 2007
3,298
2,014
www.iwmnetwork.com
Мал потсетник: сеуште се активни анкетите. :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,699
Мислења
855,851
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно