• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Потребен Wordpress програмер

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,215
27,760
kalco.ru
Потребен ми е девелопер кој ќе модифицира плагин.
Повеќе детали ќе добиете во порака доколку сте слободни и заинтерресирани. Ова е кратко рочна работа на tasks.

Ве молам само со реални понуди, знам колку чини работата.

Поздрав.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,054
Мислења
837,662
Членови
28,980
Најнов член
Silencio
На врв Дно