• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Потребен ми е binding софтвер итно!

  • Ја почнал/а темата
  • #1

vandalko

Intern
12 декември 2007
110
0
Itno mi treba binding softver.
Probav sekade da gi trazam , ama za dzabe./

Naogam samo trial verzii.
treba mi nesto kako fresfbind,coolbind,nbinder ili nesto slicno
mola ve pomagajte :krshiglava::krshiglava::krshiglava:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,032
Мислења
854,818
Членови
29,640
Најнов член
Hellena09
На врв Дно