1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Потребен е графички дизајнер

Дискусија во форумот 'Вработување' започната од noxious, 7 Јули 2011.

 1. noxious

  noxious
  Intern

  8
  0
  7 ноември 2009
  Потребен ми е слободен графички дизејнер, ажурен и прецизен.
  За повеќе информации може да збореме на skype.
  Skype ID: noxiousonline

  Исто така ми треба мн добар 3Д Артист.

  Поздрав!
   

Сподели

Вчитување...