• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Potreben drajver za SKY416

  • Ја почнал/а темата
  • #1

gkolevski

Intern
17 ноември 2007
12
0
Mi treba WINXP drajver za SKY416 kartica za video monitoring. Modelot e KMC4400R.
Moze li nekoj da mi kaze kade mozam da najdam ? fl
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,042
Мислења
855,131
Членови
29,647
Најнов член
Анинени
На врв Дно