• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Потрага на понуда за матична плочка со socket LGA 1150

Vaskou

Intern
1 декември 2022
2
1
Здраво,

Јас сум во потрага на матична плочка со socket LGA 1150 ако имате некоја понуда да ја откупам или ако можете да ме упатите кон некое место каде што се уште достапни вакви матични.

Фала ви однапред
Поздрав
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44.259
Мислења
919.958
Членови
32.914
Огласи
1.066
Најнов член
NaniEli
На врв Дно