Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Потрага на понуда за матична плочка со socket LGA 1150

Vaskou

Intern
1 декември 2022
2
1
Здраво,

Јас сум во потрага на матична плочка со socket LGA 1150 ако имате некоја понуда да ја откупам или ако можете да ме упатите кон некое место каде што се уште достапни вакви матични.

Фала ви однапред
Поздрав
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.500
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно