• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Potpis vo Outlook 2003

  • Ја почнал/а темата
  • #1

vlatkorun

Intern
8 јуни 2007
633
14
Kade se podesava u Outlook 2003 da so sekoj moj praten e-mail pod sodrzinata negova da se prikazuva i potpis od mene

na pr:

text text text
__________________
Potpis moj so nekoi informacii
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,518
Мислења
845,843
Членови
29,316
Најнов член
Melisa.blanco
На врв Дно