1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Потпирач за рака на канцелариско столче

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од LegijaIVAN, 4 oктомври 2018.

 1. LegijaIVAN

  LegijaIVAN
  Gaining Experience

  89
  136
  20 Март 2014
  Машко
  Имам еден проблем, ми се скрши потпирачот за рака на канцелариското столче.Дали знаете продавница или сервис каде би можело да се купат нови потпирачи(квалитетни, цена не е битна)?
  П.С. Немам намера да го лепам потпирачот бидејќи е пластичен и нема поента и онака ќе се скрши за недела дена.
   

Сподели

Вчитување...