• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Постои ли ваков програм???

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Ago

Intern
10 септември 2008
257
2
Baram program so koj sto mozam da vidam koj kopcina se stisnati na mojata tastatura znaci ako nekoj bez da otvori nikakov program ( Word , Excel ) i slicno znaci sto bi se reklo na desktop stiska kopcina na prazno bez razlika dali se bukvi ili neso drugo posle toa da vidam koj kopcina se stisnati i so koj redosled ???
 

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1,272
329
Vik имаше таков програм, ама знам зашто го бараш, да крадиш лозинки од форуми, мсн-а и разни други работи, од некоја личност што го користи твојот компјутер. Прашај го vik за тоа...
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
За тоа ти треба програм (Кејлогер)кој што снима се што е вкуцано на тастатурата,слики,веб страни итн,значи снима се,ти препорачувам да го земеш Spy Boss,имам добро искуство со него :)
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
895
Ohrid
key spy и keyboard spyали вториот го има мислам дека само за mac
Key spy.. Имам едно искуство со овoј.. Во пакет оди дури и со Generic PWS.y trojan :))

SiteAdvisor

Off Topic:

Поракава ја добив 14 пати со ред додека ми се постира постов.. Вкупно денес ја добив 30+ пати.. Досадно е веќе пола година исти проблем...

 

Elektrikz

Intern
21 септември 2008
473
12
Велес - Скопје
Key spy.. Имам едно искуство со овoј.. Во пакет оди дури и со Generic PWS.y trojan :))

SiteAdvisor

Off Topic:

Поракава ја добив 14 пати со ред додека ми се постира постов.. Вкупно денес ја добив 30+ пати.. Досадно е веќе пола година исти проблем...

ОТ:
Јеб*те Сафари, батали го ,смени на Мозила... :)
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,268
28,568
kalco.ru
Fuzi не сватив што е проблемов со поракава?
ало можеше да ја ставш и во превод на форум ТЕмата
и од таму сигурно ќе биде прочитана и се надевам дека ќе биде и средена
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
895
Ohrid
Fuzi не сватив што е проблемов со поракава?
ало можеше да ја ставш и во превод на форум ТЕмата
и од таму сигурно ќе биде прочитана и се надевам дека ќе биде и средена
Оф топик:
Не не.. Нема врска со превод.. Бидејки има една тема од пред неколку месеци, но проблемот сеуште не е среден.. :ermm:

Кога постирам нешто, стандард над 10 пати постирањето ми е неуспешно, односно ме ја добивам таа порака.. Фактички има проблем со форумот.. Само за да не ѓњавам по незнам кој пат со тоа, го ставив во офф топик на оваа тема.. Се надевам некогаш ќе се среди тоа..

ЕДИТ: еве го ерророт уште 6 пати и на овај пост..

Оф топик2:

Бидејки оф топик подфорумот е затворен, на оваа тема се одјавувам од Клубот на зависници - "1000" :plachko2: Сега веќе припаѓам во друг клуб :))
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
895
Ohrid
Muchas gracias :))

Се извинувам што ја подсвртив темава за кратко во друга насока..

Идемо дајље.. :)
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Vik имаше таков програм, ама знам зашто го бараш, да крадиш лозинки од форуми, мсн-а и разни други работи, од некоја личност што го користи твојот компјутер. Прашај го vik за тоа...
:LOL::LOL: Како јас да го направив или да го купив.

Иначе како што ти рекоја сите... keylogger. барај некој поедноставен. Можи ти е за мајтап, можи за нешто сериозно. Ти си знаеш најдобро ;)
 

spiderman

Intern
16 април 2007
783
44
@Ago
Малку стај негде запирка, чоек ме уби! Неможам крај со крај да фатам не сум телеграфска машина!А што се однесува за keyloggerot можеш да го најдеш преку google. И немај гајле нема тројанци во key loggerite, само така ги пријавува секој антивирусен софтвер.
 

brzi

Gaining Experience
18 април 2007
217
108
brzi's setup  
Processor & Cooler
i7 4790k | CM 420 Evo
Motherboard
Asus Z97K
Storage
120GB Kingston HyperX Savage | WD Blue 1TB
PSU
DeepCool DQ750ST 750W
RAM
16GB HyperX Beast 2400MHz
Video card
Sapphire RX480 4GB OC+
Case
Sama Titan
Mouse
Asus ROG G900
Keyboard
CM Storm QuickFire Stealth
Audio
Bose SoundTrue AE2
OS
Win 10

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,755
Мислења
849,927
Членови
29,460
Најнов член
Jkana
На врв Дно