• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

PostgreSQL

  • Ја почнал/а темата
  • #1

suli

Intern
26 ноември 2007
3
0
ako ima nekoj dobar tutorial za PostgreSQL neka praka odma.
Blagodaram odnapred.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,674
Мислења
830,268
Членови
28,680
Најнов член
Ljubac
На врв Дно