• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Postdiplomski studii

  • Ја почнал/а темата
  • #1

krist

Intern
6 јуни 2011
10
0
me interesira dali nekoj ke se zapisuva na postdiploski na finki? i aku se zapisuva da mi kazi vo vrska so prijavata za poznavanje na stranski jazik dali moze da se iskoristi uverenie koe go imam dobieno od posetivan kurs po angliski jazik za visoko-sredno nivo od 2003?pisete aku nekoj znae
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,678
Мислења
862,122
Членови
30,037
Најнов член
miki11
На врв Дно