Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Постар компјутер + монитор

Статус
Затворена за нови мислења.

shooter

Gaining Experience
2 март 2010
611
453
shooter додаде нов оглас:

Постар компјутер + монитор - 4.000 ден.

Здраво,

Продавам постар компјутер + монитор

Компјутер:

MB: Biostar A780LB Socket AM2+
RAM: 4GB DDR2 800Mhz
HDD: 500GB
Case: Delux
PSU: MS 400W

Monitor: ASUS VW195S

Цена: 4000ден комплет.

Праќам по карго. За повеќе инфо ПП.

Поздрав

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.496
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно