1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Post Affiliate Pro vs. iDevAffiliate vs. Jrox Affiliate Manager

Дискусија во форумот 'Интернет Маркетинг' започната од Ajso, 29 Август 2009.

 1. Ajso

  Ajso
  Intern

  15
  0
  28 Август 2009
  Во фаза сум на донесување одлука кој програм за менаџирање на Affiliate да го купам.

  Прочитав доста нарачани мислења и препораки (testimonials), но ме интересира локално непристрастно мислење и искуство, ако го има некој.

  Благодарам однапред!
   
Слични теми
 1. dimitars
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,282
 2. viksa mk
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,437
 3. miks3r
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,139
 4. petar.bt
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,339
Вчитување...

Сподели

Вчитување...