• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Последниот ден на Билл во МС

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
2,999
506
www.ibiz.mk
Ама си гу остави ташњу.
хехехе

добро вежба и пое
глупаци не му давав да улегне у групу
али на крај беше супер забрза малко побрзо hehe
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,718
Мислења
831,290
Членови
28,715
Најнов член
iRevO
На врв Дно