• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Последна превртена игра

A^1^T^E^A^M

Баниран/a
18 април 2007
393
2
brmbrm.blog.com.mk
Преместете ја во Игри(Генерална дискусија за игри.) ...


Последната свртена игра одамна беше... пошто не играм многу сега сингл ,а ни мулти плеер не играм многу :))

последна игра колку што памтам, што ја свртев беше Call Of Duty 2 ...:rolleyes:
 

DeadlyShadow

Intern
26 октомври 2007
3
0
и јас ако имам играно игра ке седнам само и ке видам што е како е и избриши ја и толку само Call Of Duty 2
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
The King of Fighters Maximum Impact 2

Еве како изгледа крајот:
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=HNo0uyonVOw"]YouTube - King of Fighters 2006 Ending[/ame]

:D
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Hacker Evolution :LOL::LOL:
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Прво: Не е културно да се пишува со CAPS LOCK, тоа ти е исто како да викаш по некого.
Второ: Играта Punisher е излезена и за компјутер, и не е така лесна како на маме.
 

Dac-14

Intern
12 декември 2007
75
0
Па имам многу свртено,мали големи игри,ама не памтам многу.Едни од тие се:
Rise of Nation,NFS MW,NFS CARBON,Alfa Romeo,GTA SA, и отпрлика тие се,ама не сум седнал асално да играм одамна,зошто сите игри ме нервираааааааааааат.хехе,поздрав до тој кој што ке ја преврти NFS Pro Streat
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,580
Мислења
846,895
Членови
29,360
Најнов член
RokerMD
На врв Дно