• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Портал - ???

  • Ја почнал/а темата
  • #1

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
Како да го сватам ова освен како несериозност или немарливост
на it.com.mk линкот што сте го ставиле поправете го не ви е исправен

IT.com.mk е недостапен на краток период заради технички проблеми.
Ви благодариме на трпението.

*ИТ форумот е онлајн и е достапен на следниов линк.
*За инстант известувања следете го Twitter профилот на IT.com.mk.
еве кај ви покажува

http://it.com.mk/"/forum"

ова ке го сватам а и поголем како немарливост
но има некои посетители кои прв пат го посетуваат сајтов

поправете го во најкраток можен рок

се надевам дека и порталот ке биде во функција наскоро

со среќа

позз
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Поправено е тоа во моментот кога си ја пишувал пораката.. Фала сепак за сугестијата :)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
брзина :bravo::bravo:

порталот тука многу ретко го посетувам скоро ич
викам чекај да видам го средија ли порталот гледам линк не им е тој чекај да им пишам.

може lock тука
или пак да се развие дискусија за проблемите на порталот

позз
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,728
Мислења
856,160
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно