1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

port forwarding i dmz

Дискусија во форумот 'LAN // WAN // MAN // PAN // CAN' започната од valtondervishi, 26 Јануари 2010.

 1. valtondervishi

  valtondervishi
  Intern

  4
  0
  23 Јануари 2010
  imam ruter/modem od t-home SPEEDPORT W503V sakam da go poverzam so dreambox ama ne znam dali ke raboti i ne znam da mu otvorim port ili dmz ve molim koj ima nekoja informacija neka mi pomogne .vi blagodarim
   
 2. zokipp

  zokipp
  Intern

  146
  4
  24 Јули 2008
 3. sasemkd

  sasemkd
  Intern

  207
  39
  24 Јануари 2010
Слични теми
 1. Toxic
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,715
 2. valtondervishi
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,090
 3. ProNoob
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,042
 4. FATAL ERROR !
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,330
 5. FiC DoGG
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,659
Вчитување...

Сподели

Вчитување...