1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Порачка од Амазон

Дискусија во форумот 'Е-Бизнис' започната од Gucci, 2 Декември 2012.

 1. Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  821
  688
  5 Јули 2011
  Имам на амазон гифт кард од околу 80 долари, па ако сака некој да му порачам нешто па ке се договориме за плаќање (со попуст наравно:D ).
   
 2. супер телефони

  супер телефони
  Intern

  72
  24
  24 Јануари 2013
  Машко
 3. Alex

  Alex
  Gaining Experience

  341
  152
  10 Август 2008
  Машко

  Не сите, но некои праќаат.
   
  На супер телефони му/ѝ се допаѓа ова.
 4. viktormkd

  viktormkd
  Gaining Experience

  314
  296
  31 Јули 2011
  Машко
  Испраќа. Имам нарачано повеќе работи и ми имаат стигнато. Само при нарачка разгледајте ги продавачите, зошто некои навистина претеруваат со цените.
   
  На супер телефони му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Software
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,016
 2. smole
  Одговори:
  66
  Прегледи:
  9,171
 3. Tawe
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,558
 4. skullmonkey
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  841
Вчитување...

Сподели

Вчитување...