• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Поправка на плоча

  • Ја почнал/а темата
  • #1

TouchIT

On your way to fame
9 јули 2018
670
575
Bitola
Дечки каде во Битола можам да ја однесам плочата се работи за модул за стакла за кола, обележаниот дел фали 8A431AC2-0567-44FA-806A-A56DA66D6127.jpeg
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

TouchIT

On your way to fame
9 јули 2018
670
575
Bitola
Можело да се среди ама никако неможам шема да најдам колкава отпорност има тоа што фали
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,737
Мислења
856,439
Членови
29,742
Најнов член
MilanTrajkovski1
На врв Дно