1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Поправка на безжичен телефон

Дискусија во форумот 'Телефонија и телеграфија' започната од smole, 10 Март 2013.

 1. smole

  smole
  Unstoppable

  3,014
  3,417
  18 Април 2007
  Имам два дефектни а исти телефони - Panasonic kx-tga711fx и треба тастатурата од едниот да се пресади во другиот. Видеодата бараат мн кеш, има ли некој што може да го среди?
   
 2. SaleSk

  SaleSk
  Arzt

  4,593
  5,142
  20 Април 2007
  Машко
  Za bespari ne veruvam deka nekoj ke go naprav toa :)
  Ima eden covek, raboti so tie raboti, pa javi mu se: Slavco, 070 243 970
   

Сподели

Вчитување...