• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Понудете рутер

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Futurelakimens

Practice makes perfect
12 април 2017
1,667
1,060
Здраво,

Потребен ми е рутер за во стан, не ми е битно да биде микротик или да има толку многу функции.
Најбитно ми е да има добро Wi-Fi затоа што исклучиво безжично ќе се користи, се разбира, додатни функции се добредојдени.

Цена до 2500.
 

Глупав

Gaining Experience
20 април 2008
715
447
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
имаше еден Asus кој мене не ми одговори позитивно... разгледај во огласи и прашај си...
тој модел е понов од овој кој го имам дома и е коска работи едно 5 години без проблем...
Мислењето е автоматски споено:

ASUS RT-N66W(N900) - 2.4/5GHz, Gigabit, 2xUSB, VPN
еве да не биде не сум сакал да кликам...
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Futurelakimens

Practice makes perfect
12 април 2017
1,667
1,060
имаше еден Asus кој мене не ми одговори позитивно... разгледај во огласи и прашај си...
тој модел е понов од овој кој го имам дома и е коска работи едно 5 години без проблем...
Мислењето е автоматски споено:

ASUS RT-N66W(N900) - 2.4/5GHz, Gigabit, 2xUSB, VPN
еве да не биде не сум сакал да кликам...
Фала ти, пишав порака
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

Futurelakimens

Practice makes perfect
12 април 2017
1,667
1,060

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,736
Мислења
831,567
Членови
28,727
Најнов член
Davorsuker1
На врв Дно