• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Помош за Java задачи

Статус
Затворена за нови мислења.

ivanaaaa

Intern
6 мај 2008
2
0
Имам неколку задачи за јава, но незнам да ги решам, :plachko2: Сакам да видам како оди решавањето за да можам после да решавам. Ако некој може (и нормално сака) да ми помогне ке му ги пратам задачите на пм. Фала на сите
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
909
Ohrid
hmmmmz.. Prvo da ti posakam dobredojde na forumov . :)
A za PP mislam deka ne ti e dobra ideata.. Bi bilo preporachlivo da postavish nekoja od niv na forumov, za mnogu pobrzo da najdesh reshenie..
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,086
Мислења
877,270
Членови
30,685
Најнов член
Blaze Ivanov
На врв Дно