• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Помош за Java задачи

Статус
Затворена за нови мислења.

ivanaaaa

Intern
6 мај 2008
2
0
Имам неколку задачи за јава, но незнам да ги решам, :plachko2: Сакам да видам како оди решавањето за да можам после да решавам. Ако некој може (и нормално сака) да ми помогне ке му ги пратам задачите на пм. Фала на сите
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
909
Ohrid
hmmmmz.. Prvo da ti posakam dobredojde na forumov . :)
A za PP mislam deka ne ti e dobra ideata.. Bi bilo preporachlivo da postavish nekoja od niv na forumov, za mnogu pobrzo da najdesh reshenie..
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,162
Мислења
879,355
Членови
30,794
Најнов член
meli2011
На врв Дно