Помош за изработка на Андроид Апликација

Дискусија во форумот 'Програмирање на мобилни платформи' започната од aleksandar.divitarov, 4 Февруари 2018.

 1. Futurelakimens

  Futurelakimens
  Gaining Experience

  196
  87
  12 Април 2017
  Машко
  Братче, не е до плеерот, до телефонот е, локално видео е, незнам колку тежи но кај мене тесирав со видео од 30МБ одма го отвара, S7 Edge.
   
 2. Nikola G

  Nikola G
  Intern

  45
  32
  18 Септември 2017
  Машко
  Што се случи со апликацијава? Ја објави ли
   

Сподели

Вчитување...