• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Помош за избор на соодветен курс.

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Viktorviksa

Intern
14 октомври 2010
110
0
utre idam u semos da izberam nesto za ucenje ama neznam sto :LOL:
- server administrator
- java

ili nekoj vas predlog ??
 

overrated

Intern
8 мај 2008
191
4
ако чекаш некој да ти предложи... :))
оди на тоа што те интересира, а не што некој ќе ти каже да идеш
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,698
Мислења
848,924
Членови
29,431
Најнов член
XFXRX580
На врв Дно