• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Помош за HDD

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,331
28,687
kalco.ru
Нема абсолутно никаква врска...хардот ќе ти одговара со здравие нека ти е 100години нека ти служи:))
 

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1,333
68
Слободно да си го земиш, не му го бери гајлето! :p
Ако веќе не си сигурен дали ќе работи како што треба, оди во претставништвото на Анхоч што беше... (ај сега не ми текнува но нема врска), и кажи им тие нека ти го наместат и нека видат дали ќе работа ама пред твои очи, а не да те зезнат.
И нешто друго: со здравје да си го полниш и да го користиш. :D
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,737
Мислења
856,421
Членови
29,741
Најнов член
Bitpb
На врв Дно