Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Помош за есим

  • Ја почнал/а темата Potop
  • Време на почнување

Potop

Gaining Experience
26 декември 2013
365
485
Здраво живо.
Ми треба помош во однос на есим.
Ќе патувам во Словачка и Австрија па потребен ми е есим за овие држави. Гледав дека има некои европски но немам никакво претходно искуство.
Важно е да има што повеќе интернет. Уствари само тоа и е важно.
Благодарам на одговорите.

Испратено од 22071212AG преку IT.mk форум апликација
 

mdeni

Unbeatable
24 септември 2012
5.835
5.744
Види да не ти одговара роаминг пакет да си вклчиш од кај нас и да не се замараш со есимови.
1714637659761.png
 

aleksandarmio

Intern
1 ноември 2023
7
6
Пробај види цени на MobiMatter поефтини се од AirAlo, го имам користено во Турција и Малта немав никакви проблеми
 

PanceB

Intern
31 октомври 2018
13
11
Моментално на MobiMatter имаш 12GB 5G интернет за некои си 12 долари во трајност од 30 дена. Ако веќе сакаш можам да ти пуштам реферал код за плус некој си попуст :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.123
Мислења
975.106
Членови
35.432
Најнов член
Luka Milevski
На врв Дно