• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Помош за cs 1.6

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Al_Pacino

Intern
11 декември 2007
1
0
Bi sakal da ve zaprasam ako mozete da mi pomognete okolu igrata cs 1.6 za online igranje, sto se e potrebno osven igrata da instaliram na kompjutere za da igarn online, i dali trosi mnogu konekcija za da se igra. vi blagodaram za pomosta....
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Конекција не троши, а за инсталирање, јас ја имам инсталирано само играта и се си работи, освен на некои сервери што бара некој плагин.
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Си фура нормално оди на идивиди страната таму ќе ги најдеш серверите. Доколку сакаш да ги читаш текстовите од чатот ќе ти треба patch.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,699
Мислења
855,856
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно