• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Најдобар одговор Помош во врска со категории во WordPress

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #26

daceee90

Intern
2 март 2008
234
9
Да проблемот е решен :) Категорија се става како страна и завшена работа :)

Едит :Благодарам на сите кои се потрудивте да ми помогнете а посебно на членовите :) Fatal1ty_ и Кристијан Про
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,742
Мислења
856,576
Членови
29,747
Најнов член
Mitra1987
На врв Дно