1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Помош со преведување

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од boro1, 8 Мај 2017.

 1. boro1

  boro1
  Practice makes perfect

  1,636
  1,301
  13 Август 2009
  Машко
 2. d0sada

  d0sada
  Gaining Experience

  162
  120
  18 Февруари 2016
  Програмер/Студент
  Нејке кај мене да работи инсталацијата изгледа не е во ред. Сега ќе пробам со тоа ти сега што ми го прати, ако не сака така тогаш до вирусите во уредот е .

  :D

  Ништо не сака и со тоа што ти ми прати или е до вирусите во уредот или јас не правам нешто како што треба.

  Ајде утре ке видиме може ке треба да направиме Вин 8 усб.

  Ама тоа ти ке треба бидејќи уредот кај мене има вируси.

  TL:DR

  Не знам да инсталирам вин 7
   
  На boro1 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,782
  27,476
  4 Септември 2008
  so go zaebava6 detete, ti kaon e si prael taka kako mal koa si bi
   
  На boro1 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...