• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Помош со Joomla?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Noobfull

Intern
23 август 2008
18
0
Znaci vaka.

Nov sum vo joomlata i sakam da prasam kako da stavam makedonski jazik i od kade da go simnam? Ve molam ako moze nekoj da postira vo detali? Kako tutorial ? pls help :D
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,030
Мислења
854,804
Членови
29,640
Најнов член
Hellena09
На врв Дно