• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

помош со Google Cloud сервиси

  • Ја почнал/а темата
  • #1

bon_ton

Intern
27 ноември 2016
23
3
Здраво,

Барам некој што работи/знае Google Cloud сервиси, ќе платам колку што треба. Слободно пишете ми во порака.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,570
Мислења
820,778
Членови
28,232
Најнов член
mil4ost
На врв Дно