1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Помош при инсталација на wifi драјвер siemens amilo xi 1526

Дискусија во форумот 'Драјвери' започната од Pyropwnage, 6 Април 2016.

 1. Pyropwnage

  Pyropwnage
  Intern

  162
  34
  28 Август 2012
  Машко
  Пробем со драјвер wifi за siemens amilo xi 1526, (windows 7)
  пробано со некој верзии на driver pack solution и сменети картици, во device menager го дава како инсталиран, пробано да се активира FN+F2... но неможе да се среди дали морам да инсталирам win xp?
   
 2. spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,675
  3,002
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  имав fujitsu siemens amilo pro некоја си верзија пред многу години. кај мене често се решаваа проблемите со инсталирање на сите апликации/драјвери од двд-то, по редослед како што идат, со рестарти меѓу нив, и си работеше се после без проблем.
   
Слични теми
 1. bingo
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,256
 2. uradi_sam
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  743
 3. pookie_mkd
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  906
 4. Papa Benedikt
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,131
 5. FATAL ERROR !
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  812
Вчитување...

Сподели

Вчитување...