• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Помош / Прашања / Конфигурации - Дедицирани сервери

  • Ја почнал/а темата
  • #1

QhostMK

Верификувана компанија
Во оваа тема може да постирате прашања и проблеми за дедицирани сервери ( избор на конфигурации, проблеми со сервери, и сл. ), без разлика дали сте наш корисник или од друг хостинг провајдер.

Нашиот тим ќе се обиде да ви одговори и помогне најдобро што може.

Тимот на QHost.mk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,518
Мислења
858,470
Членови
29,932
Најнов член
Sladzana.Angjelkovska
На врв Дно