• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Помош окулу оправање после Update на Mac од 2012

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Глупав

Gaining Experience
20 април 2008
806
494
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Пријателка од Скопје
Mac 2012
правен update (кој можно е да е прекинат вечерта)...
сега бара некој user и pass и не прифаќа познати такви

Би замолил во ПП
некој телефон од член сериозен кој би се сложил за скромна накнада (споредбено со iStyle)
да среди набрзина (во најлош случај reinstall) во нејзино присуство...

Благодарам за заинтересираност
 
  • Ја почнал/а темата
  • #2

Глупав

Gaining Experience
20 април 2008
806
494
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Изнема на план...
после нејавување на никој (се надевам поради наведено Скромна Накнада а не поради непознавање на поими)
се проба да се среди преку чат инструкции на што се јавија поериозни проблеми...

Би замолил да ме контактира некој кој може да го реши проблемот...

Ќе ви биде донесен "на врата" компјутерот со доверба да се реши проблемот...

Накнадата овојпат ќе си ја договорите лично со сопственикот....
И ќе ве замолам да се јави некој сериозен кој ќе биде искрен со пријателката за што и како е проблемот на компјутерот...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,737
Мислења
856,439
Членови
29,742
Најнов член
MilanTrajkovski1
На врв Дно