• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Помош околу web страна?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Ivica_M

Intern
3 октомври 2008
226
3
Се регистрирав на страната http://besplaten-hosting.dalibor-sojic.info/
и регистрирав domain на www.dot.tk и сега кога ќе ја отворам
страната ми бара логирање за во Control Panel и пишувам
Username и Password и ништо пак си седи истото.
Во FTP Manager Upload-ирав HTML документ со име
"index.html" и пишува дека е во фолдер /home/www/
и името на документот ама ништо не се отвара бара логирање.
Некоја помош околу ова како е линкот до документот
или подетално објаснение?
 

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1,333
68
Па нешто проблемот е од реселерот на sojic. Незнам, тој е член на овај форум, нека си провери, па нека ти кажи.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,692
Мислења
862,388
Членови
30,043
Најнов член
њлосос
На врв Дно