Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Помош околу СМФ форум

jokovski98

Intern
10 декември 2022
1
0
Здраво,

ми треба помош околу смф форум, се работи за мембер групите кои се креираат за пристам до некои теми сакам да ми ги прикажува на профил или на пост под аватарот. Порано имаше модови за тоа али сега не работат, некој ако знае решение за ова.

Имате и слика да видите како мислам. View: https://imgur.com/a/zjA76
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.999
Мислења
972.975
Членови
35.347
Огласи
2.934
Најнов член
petkovskamilena
На врв Дно