• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Помош околу Notebook Hardware Control

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Cornel

Intern
24 октомври 2007
48
0
Здраво

На некои форуми за лаптопи (forum.notebookreview.com и останати) многу често наоѓав дека е корисно за лаптопите да се инсталира Notebook Hardware Control. Имате ли искуство со оваа апликација? Што прави? Каква корист од неа?

еден линк до апликацијата:
http://www.pbus-167.com/
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,671
Мислења
862,044
Членови
30,034
Најнов член
Goxo43
На врв Дно