• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Помош околу избор на Рутер

  • Ја почнал/а темата
  • #1

darkwarrior

Intern
22 јули 2007
45
1
Vaka mi treba lista na Ruteri ako moze nivna cena ako ima i web-strana i najvazno na kolku dalecina moze da fati internet a moze i drug internet pisete i za ceni od satelitskiot i kablovskiot internet.
Ve MOlam:bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,678
Мислења
862,168
Членови
30,037
Најнов член
miki11
На врв Дно