1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Помош околу избор на електричен скутер

Дискусија во форумот 'Генерална ИТ дискусија' започната од killerinstict, 22 Март 2019.

 1. killerinstict

  killerinstict
  Intern

  1
  0
  6 Декември 2015
  Машко
  Сакам да земам електричен скутер па пред некој ден видов дека во Бидифит има интересна понуда, ме интересира дали некој има искуство со Electric scooter Top Life H13? Моделот е ист како М365 па дури и со некој подобри карактеристики пример полна гума. Ве молам за ваше мислење помеѓу овај скутер и М365 од Xiaomi.

  Линк
   
 2. smole

  smole
  Unstoppable

  2,995
  3,385
  18 Април 2007
  Zemi xiaomi.
   
  На gOJDO и damil им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...