• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Помош околу Daemon Tools

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

A^1^T^E^A^M

Баниран/a
18 април 2007
393
2
brmbrm.blog.com.mk
барав низ форумот и не најдов некоја посоодветна тема за кај да прашам па решив тука, па ако мисли некој дека не и е тука местото... нека биде префрлнена.

Зошто кога ке го уклучам Daemon Tools не ми се појавува доле кај саатот... дали може некој да ми објасни зошто е тоа така и да ми каже како може да го направам да ми се појавувава? башка наместено ми е и Always Show :ha: :ha:
 
D

DimitarMK

Гостин
незнам не користам Daemon Tools.Инсталирај си Alcohol 120%
 
D

DimitarMK

Гостин
или пак превземи го најновиот Daemon Tools.Или пак направи апдејт.Па пиши што си направил.
 

direktor.e

Intern
6 април 2007
608
4
Nemoj najnoviot Daemon Tools nikako. Pravi problemi so USB-to. Pobaraj vo opcii mora da ima show icon in tray ili nesto takvo.
Power Iso e najdobar izbor za takvi raboti, podobar e od Alcohol i od Daemon
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,003
Мислења
854,528
Членови
29,635
Најнов член
darkotolev
На врв Дно