1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ПОМОШ, КАКО ДА ГО ТРГНАМ FRP LOCK NA HUAWEI

Дискусија во форумот 'Останати' започната од Nikola147, 10 ноември 2019.

 1. Nikola147

  Nikola147
  Intern

  20
  0
  3 Декември 2018
  Машко
  Zdravo na site koj sto znae ako saka da mi pomogni na huawei mobilen mu pravev reset i sega mi go bara google acc ama ne go znaeme kako da se pusti mobilniot ?
   
 2. krema

  krema
  Professor

  9,492
  9,195
  24 Јуни 2009
  Машко
  Прашај го сопственикот на телефонот кој е google acc.
   
  На Mao му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Nikola147

  Nikola147
  Intern

  20
  0
  3 Декември 2018
  Машко
  Rabotata e sto i sopstevnikot ne si go znaj acc inaku nemase da prasuvam :D
   
 4. krema

  krema
  Professor

  9,492
  9,195
  24 Јуни 2009
  Машко
  Hard reset му мавна?
   
 5. Futurelakimens

  Futurelakimens
  On your way to fame

  1,009
  536
  12 Април 2017
  Машко
  Епа сопственикот нека проба да го ресетира пасвордот со повеќе меил адреси. Некоја од нив ќе упали најверојатно.
   
 6. krema

  krema
  Professor

  9,492
  9,195
  24 Јуни 2009
  Машко
  Ми се чини дека нема сопственик телефонот. :D
   
 7. Rukfash

  Rukfash
  Gaining Experience

  469
  282
  24 Јануари 2019
  Машко
  Не ме занима
  Као на мојо телефон веке 3 дена шо нема сопственик. Не и кажувај, нека се мачат.
   
 8. Pulse

  Pulse
  Practice makes perfect

  1,194
  1,231
  26 oктомври 2014
  Машко
  Full Stack Web Developer
  донеси го ќе го средиме. :)
   
 9. mac_mk

  mac_mk
  Intern

  37
  24
  30 Јуни 2017
  Машко
  Пробај вака, пред некој ден успеав со овие чекори на самсунг с7, може ќе успее и на хуавеј


  View: https://youtu.be/k73dQOXPAJU
  Sent from my SM-G950F using Tapatalk
   
  На farkizz му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Nikola147

  Nikola147
  Intern

  20
  0
  3 Декември 2018
  Машко
  Telefonot ima spostvenik problem e sto.covekot e povozrasen i ne se razbira od emaili i takvi raboti, i sega koga go prasuvame za emailot toj vika neznam sho e toa ..
   
 11. Nikola147

  Nikola147
  Intern

  20
  0
  3 Декември 2018
  Машко
  Kaj se najduvate ?
   
 12. Nikola147

  Nikola147
  Intern

  20
  0
  3 Декември 2018
  Машко
  Sopstvenikot bratce e postar covek znaci ne se razbira ni od emaili ni nisto go kupil od nekade i kako shto go zel taka go koristel
   
Слични теми
 1. Dragan_Drazo
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,955
 2. Busav
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  944
 3. Commie
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  833
 4. gremlin

  Продадено Huawei P9 (EVA-L19)

  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,229
 5. l1d0v1c
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  242
Вчитување...

Сподели

Вчитување...